W ciągu ostatnich 45 lat RE/MAX umożliwił zakup nowego domu milionom klientów. Ale mamy wiele dodatkowych powodów do świętowania. Przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy zaufali nam przez ostatnie 45 lat i dali możliwość spełnienia swoich marzeń. Nie ma dla nas nic lepszego, niż usatysfakcjonowany klient. Zrobimy wszystko co tylko w naszej mocy, aby przez następne lata zapewnić sobie jeszcze większą liczbę zadowolonych klientów.

Firma RE/MAX została założona w 1973 roku w Denver, Colorado w USA przez Dava Liniger i jego współpracowników, niezadowolonych z sytuacji w branży nieruchomości i słabo wyszkolonych agetnów. W swojej firmie narzucił wysokie standardy pracy, zatrudniał tylko pełno etatowych, doświadczonych profesjonalistów. Jego celem było założenie sieci biur nieruchomości, w której kupujący i sprzedający, w każdym miejscu na świecie, będą pewni, że zostaną obsłużeni profesjonalne, zgodnie z najwyższymi standardami.

RE/MAX rozwijał się powoli, ale konsekwentnie i pod koniec pierwszego roku działalności istniało już 8 biur zrzeszających 21 Agentów. W 1977 roku firma rozszerzyła swoją działalność o terytorium Kanady. Po 11 latach, zrzeszonych z organizacją było już 5000 Agentów. W 1994 roku została założona satelitarna sieć RE/MAX nadająca programy edukacyjne dla wszystkich biur nieruchomości RE/MAX w Ameryce Północnej. W 1995 roku RE/MAX rozszerzył działalność o rynek Europy, Południowej Afryki oraz Izraela. Ekspansja trwała nadal i dzisiejsza pozycja RE/MAX to milowy krok naprzód w rozwoju firmy – RE/MAX dziś to ponad 7000 biur nieruchomości zrzeszających ponad 115000 Agentów działających w ponad 100 krajach świata.

RE/MAX to sieć biur franczyzowych. W rankingu TOP200 Systemów Franczyzowych plasuje się na pierwszej pozycji wśród sieci Agencji Nieruchomości.

W Polsce RE/MAX działa od kilku lat, systematycznie uruchamiając kolejne biura działające pod międzynarodową marką, pracujące w oparciu o standardy Re/Max. Każde biuro stanowi odrębną własność i działa niezależnie. Więcej o informacji o RE/MAX w Polsce na stronie www.remax-polska.pl

RE/MAX sponsoruje szereg wydarzeń sportowych o międzynarodowym zasięgu - jak imprezy golfowe, sporty zimowe czy piłkę nożną. Był m.in. oficjalnym sponsorem eliminacji EURO 2012.