OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

 • POŚREDNICTWO - SPRZEDAŻ/NAJEM NIERUCHOMOŚCI
 • DORADZTWO W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI
 • KREDYTY; UBEZPIECZENIA
 • REGULOWANIE STANÓW PRAWNYCH NIERUCHOMOŚCI
 • INNE USŁUGI ZWIĄZANE Z NIERUCHOMOŚCIĄ


Gwarantujemy sprawną, rzetelną i profesjonalną obsługę w dziedzinie nieruchomości. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi partnerami.
Warto nas polecić!

ZASADY WSPÓŁPRACY

Rozpoczęcie realizacji usług pośrednictwa nieruchomości uwarunkowane jest podpisaniem umowy pośrednictwa. Przed podpisaniem umowy nasi Agenci dokładnie wyjaśnią Państwu zasady współpracy, warunki umowy, przekażą informacje dotyczące wymaganych dokumentów lub koniecznych działań do wykonania z Państwa strony. REPREZENTUJEMY WYŁĄCZNIE JEDNĄ STRONĘ TRANSAKCJI. Dlatego zlecając nam usługę nasi Klienci mogą mieć pewność nie tylko wysokuej jakości pracy, ale i pełnego zaangażowania ze strony Agenta.

OFERTA DLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy usługi z zakresu pośrednictwa w sprzedaży oraz wynajmu Państwa nieruchomości. Aby dostosować naszą ofertę do potrzeb każdego Klienta proponujemy współpracę w ramach wybranego pakietu. W każdym przypadku przed spotkaniem z Państwem przygotowujemy się do niego merytorycznie. Przeprowadzamy analizę lokalnego rynku nieruchomości, tak aby jak najlepiej doradzić Państwu w kwestii pozycjonowania oferty Państwa nieruchomości, zarówno w zakresie ceny, prezentacji czy promocji oferty.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli, którzy oczekują sprawnej, profesjonalnej obsługi na rynku nieruchomości. W pakiecie ekskluzywnym działamy w oparciu o umowę tzw. „na wyłączność”. Oznacza to, iż decydują się Państwo oddać w nasze ręce całość procesu sprzedaży/wynajmu Państwa nieruchomości. Od momentu ustalenia warunków współpracy nie muszą Państwo martwić się o koordynację całego procesu, jest to zadanie Agenta naszego biura. Ten informuje na bieżąco o postępie przeprowadzenia transakcji i jest obecny na każdym jej etapie. Dzięki temu rodzajowi współpracy kontaktują się Państwo tylko z jedną osobą odpowiedzialną za realizację zlecenia. Agent jest dokładnie zorientowany, kto, w jakim terminie oglądał Państwa nieruchomość. Jakie wskazał plusy i minusy nieruchomości oraz jaka jest jego propozycja ofertowa. Pozwoli to Państwo zaoszczędzić czas oraz stres związany ze sprzedażą/wynajmem nieruchomości.

 

OFERTA DLA POSZUKUJĄCYCH NIERUCHOMOŚCI
Możemy zaprezentować Państwu zarówno oferty naszego biura, jak i kilkudziesięciu innych biur współpracujących, dzięki temu kontaktując się z jednym pośrednikiem mają Państwo dostęp do szerokiej oferty rynkowej.
Wszystkie oferty są dokładnie weryfikowane pod względem merytorycznym oraz prawnym.
W przypadku gdyby zaproponowane Państwu nieruchomości nie spełniały oczekiwań indywidualnie wyszukujemy na rynku nieruchomości poprzez:

 • Kontakty z oferującymi bezpośrednio
 • Kontakty z innymi pośrednikami
 • Oferty rynku pierwotnego
 • Kontakty z urzędami i instytucjami (przetargi, nieruchomości bezprzetargowe)
 • Docieranie do właścicieli interesujących nieruchomości i sprawdzanie ich skłonności do sprzedaży
 • Nieruchomości wystawione na aukcje i licytacje

Przeprowadzamy z Państwem szczegółowe oględziny nieruchomości, aby poza zaletami zwrócić uwagę także na jej ewentualne mankamenty..
Doradzamy, jakie dokumenty będą niezbędne do zakupu lub najmu nieruchomości, na co zwrócić szczególną uwagę. Pomagamy przy rozwiązywaniu problemów prawnych, za pomocą ścisłej współpracy z radcami prawnymi i notariuszami.
Bierzemy czynny udział w negocjacjach cenowych tak, aby uzyskać jak najkorzystniejszą dla Państwa ofertę. Pomożemy w uzyskaniu środków na sfinansowanie nieruchomości (kredyt hipoteczny, leasing, inne).

OFERTA SPECJALNA DLA POSZUKUJĄCYCH LOKALI MIESZKALNYCH

Jeśli szukasz mieszkania na terenie Łodzi (i miast przylegających) lub Tomaszowa Mazowieckiego
Jeśli jesteś zdecydowany na zakup nieruchomości w terminie do 3 miesięcy
Jeśli chciałbyś zlecić wykonanie wielu czynności, związanych z poszukiwaniem i zakupem swojego nowego mieszkania
– nasza oferta jest skierowana dla Ciebie

Kup mieszkanie z RE/MAX Peak !!!

Proponujemy kompleksową obsługę kupujących, za przystępną cenę – w ramach nowej na rynku formy umowy „Umowy pośrednictwa i reprezentacji Klienta”.

Jakie korzyści uzyskasz korzystając z usługi „Kup mieszkanie z RE/MAX Peak”

       Minimum formalności- jedna umowa pośrednictwa zamiast kilkunastu czy kilkudziesięciu umów z różnymi biurami.

       Wiesz, ile zapłacisz- jedne zasady i warunki współpracy, oraz takie samo wynagrodzenie, bez względu na to, na jaką ofertę się zdecydujesz.

       Jeden, dedykowany Agent nieruchomości, z którym będziesz się kontaktował, w procesie poszukiwania i zakupu mieszkania.

       Korzystne warunki zakupu– otrzymujesz szerokie wsparcie w zakresie uzyskania jak najkorzystniejszych warunków zakupu nieruchomości, w szczególności negocjacji ceny.

       Bezpieczny zakup- sprawdzenie dokumentów i stanu prawnego nabywanej nieruchomości, udział przy umowie przedwstępnej i akcie notarialnym.

       Najkorzystniejszy kredyt- możliwość bezpłatnego korzystania z usług Doradcy kredytowego, który porówna oferty wielu banków oraz załatwi za klienta wszystkie formalności związane ze staraniami o kredyt hipoteczny lub gotówkowy, na zakup lub remont mieszkania.

       Oszczędność czasu – wiele spraw organizacyjnych i formalnych, będzie załatwiane przez Agenta nieruchomości i Doradcę kredytowego.

Jak to będzie realizowane?

Nasza usługa standardowo będzie realizowana wg poniższego modelu. W szczególnych przypadkach, lub na Państwa życzenie, usługa może zostać zmodyfikowana, w zależności od wcześniej ustalonych potrzeb:

KROK 1 – Określenie potrzeb Klientów oraz zawarcie „Umowy Pośrednictwa i reprezentacji Klienta”.

KROK 2 – Doprecyzowanie potrzeb, wstępna analiza rynku, weryfikacja możliwości nabycia określonej nieruchomości, ustalenie harmonogramu działań i terminu spotkania z Doradcą kredytowym, jeśli klient jest zainteresowany zakupem mieszkania na kredyt.

KROK 3 – Preselekcja ofert. Agent dokonuje preselekcji ofert dostępnych na rynku, i wskazuje Klientowi te, które mogą spełniać jego oczekiwania.

KROK 4 – Wybór ofert do prezentacji - Klient w oparciu o otrzymane sugestie, a także w oparciu o samodzielnie wybrane oferty z rynku (np. wyszukane z tablic ogłoszeniowych lub portali ogłoszeniowych), wskazuje oferty, jakie chciałby obejrzeć.

KROK 5 – Oględziny nieruchomości. Agent umawia prezentacje ofert, ustalając wcześniej ważne szczegóły, oraz możliwe terminy (odpowiednie dla wszystkich stron procesu). Agent powiadamia Klientów o terminach i miejscach prezentacji.

KROK 6 – Omówienie ofert - Agent omawia z Klientami oglądane nieruchomości, wskazuje na ich zalety i wady, bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy. Przekazuje też sugestie, co do dalszego działania.

KROK 7 – Negocjacje - Agent w imieniu Klientów negocjuje cenę wybranej nieruchomości, oraz warunki zakupu, zgodnie z oczekiwaniem Klientów. Jeśli wszystkie ustalenia zostały poczynione, i zaakceptowane, aranżuje kolejne kroki (umowę przedwstępną, umowę sprzedaży)

KROK 8 – Pośrednik sprawdza stan prawny nieruchomości – zapoznając się z przedłożonymi przez sprzedających dokumentami (wskazując, jakie dokumenty mają zostać przedłożone); wyjaśnia kupującym sytuacje związaną ze stanem prawnym; wskazuje możliwości i kroki do podjęcia, jeśli takie są konieczne.

KROK 9 – Przygotowanie / umówienie umowy przedwstępnej lub / i Aktu Notarialnego

KROK 10 – Uczestnictwo w przekazaniu nieruchomości Kupującym.

Na czym dokładnie polegają korzyści z usługi ?

Minimum formalności
Zawierasz jedną umowę pośrednictwa (Umowa Pośrednictwa i Reprezentacji Klienta), zamiast kilkunastu czy kilkudziesięciu umów z różnymi biurami.
Jeśli będziesz chciał oglądać mieszkania, będące w ofercie różnych biur nieruchomości (ponad 90% ofert zamieszczanych na portalach internetowych to oferty agencji nieruchomości*) – unikniesz konieczności podpisywania za każdym razem odrębnej umowy pośrednictwa, negocjowania jej warunków, odwiedzania siedzib wielu agencji nieruchomości, czy podpisywania dokumentu „na kolanie”, przed klatką schodową, bez dokładnego zapoznania się z jej treścią. To RE/MAX Peak Nieruchomości ustali zasady współpracy z agencją (na podstawie umów o współpracę między pośrednikami / biurami nieruchomości).
Jedyne formalności związane z oglądaniem mieszkań to „pokwitowania adresu” (lub równoważne dokumenty, potwierdzające, że otrzymałeś informację o konkretnej nieruchomości). **

Wiesz, ile zapłacisz– Zawarta Umowa Pośrednictwa i Reprezentacji Klienta precyzyjnie określa zasady i warunki współpracy, oraz wynagrodzenie, określone kwotowo. Wynagrodzenie za usługę zapłacisz więc jednemu biuru, w kwocie wcześniej ustalonej, bez względu na to, na którą ofertę się zdecydujesz. **
Korzystając z usług wielu biur nieruchomości – istnieje niebezpieczeństwo otrzymania tej samej oferty, z dwóch lub więcej źródeł, co oznacza możliwość zapłaty wynagrodzenia kilku pośrednikom. Korzystając z naszej oferty eliminujesz ryzyko „podwójnej prowizji”.

Jeden, dedykowany Agent nieruchomości, z którym będziesz się kontaktował, w procesie poszukiwania i zakupu mieszkania. Oznacza to, że będzie osoba, która zna Twoje preferencje i opinię o dotychczas prezentowanych mieszkaniach. Poznając Twoje potrzeby, będzie przedstawiała Ci tylko takie oferty, które mogą Cię zainteresować. Unikasz marnowania czasu, na nieodpowiednie oferty. Całość prezentacji nieruchomości będziesz uzgadniać z jednym agentem, który będzie dopasowywał terminy prezentacji do Twoich możliwości czasowych i organizacyjnych. Będzie też wspierał Cię i udzielał rzeczowych wskazówek.

Dedykowany Doradca kredytowy, z którym wybierzesz najkorzystniejszą i najtańszą ofertę kredytu bankowego na zakup

Korzystne warunki zakupu– otrzymujesz szerokie wsparcie w zakresie uzyskania jak najkorzystniejszych warunków zakupu nieruchomości, w szczególności negocjacji ceny. Wynagrodzenie agenta nie jest uzależnione od ceny, jaką zapłacisz (co mam miejsce w klasycznych umowach pośrednictwa), co oznacza, że Agent może dbać o Twoje interesy, gdyż negocjując ze sprzedającym obniżenie ceny, nic na tym nie traci! Doświadczenie i wiedza agenta, oraz jego zaangażowanie w proces, pozwolą na wybranie optymalnej strategii negocjacji, tak abyś mógł uzyskać najkorzystniejsze warunki zakupu.

Bezpieczny zakup- sprawdzenie dokumentów i stanu prawnego nabywanej nieruchomości, udział przy umowie przedwstępnej i akcie notarialnym. Przed każdą transakcją licencjonowany pośrednik sprawdzi stan prawny nieruchomości, a także wskaże ew. zagrożenia i nieprawidłowości związane z nabywaną nieruchomością. Wskaże również, jakie dokumenty lub działania będą konieczne przed podpisaniem finalnych zobowiązań. Pozwoli to na zwiększenie bezpieczeństwa transakcji oraz pozwoli uniknąć niemiłych i stresujących sytuacji związanych z zakupem mieszkania.

Oszczędność czasu – wiele spraw organizacyjnych i formalnych, będzie załatwiane przez agenta nieruchomości i dedykowanego Doradcę kredytowego, dzięki temu cały proces będzie dużo przyjemniejszy i mniej kłopotliwy.

Ile ta usługa kosztuje?

W zależności, od nieruchomości jakiej szukasz, proponujemy trzy pakiety cenowe kompleksowej usługi, dostosowane do budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na zakup mieszkania.

Ustalona cena nie ulega zmianie, nawet jeśli nabywana przez Ciebie nieruchomość będzie w cenie wyższej (do 10%) niż pierwotnie zadeklarowana kwota. Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z Agentem RE/MAX PEAK !!! >>>

 

*) W dniu 10-01-2013 w jednym z wiodących portali ogłoszeniowych na 16.372 oferty sprzedaży mieszkania w Łodzi, tylko 486 (czyli 3%) były to oferty zamieszczane „bezpośrednio”.

**) Większość agencji nieruchomości i pośredników działających na rynku akceptuje formułę współpracy między biurami nieruchomości, przy obsłudze jednej transakcji, w taki sposób, że każde z biur reprezentuje i rozlicza się, ze swoim Klientem, z którym zawarło uprzednio umowę. Niestety, funkcjonują na rynku podmioty gospodarcze (na szczęście nieliczne), które mogą odmówić współpracy na zwyczajowo przyjętych zasadach. Nie istnieją żadne narzędzia, które zmusiły by te podmioty do współpracy. Dlatego, jeśli interesująca oferta będzie znajdować się w gestii takiego biura, i nie będzie można do niej dotrzeć w inny sposób (np. poprzez inne biuro, które ma również tą nieruchomość w swojej ofercie), możliwe jest, aby ta współpraca przebiegła inaczej, jednak wcześniej zostanie to zawsze omówione i uzgodnione z Klientem.

Uwaga!! - Realizując tą usługę NIE POBIERAMY wynagrodzenia od drugiej strony transakcji.

W przypadku, gdyby na nieruchomość, wybraną przez Klienta, RE/MAX Peak posiadałby aktualną umowę pośrednictwa z oferującym (Sprzedającym), niniejsza umowa (i wynikające z niej płatności) przestaje obowiązywać.