RE/MAX Peak Nieruchomości to zespół profesjonalnych Agentów gwarantujących pracę przy sprzedaży lub kupnie nieruchomości na najwyższym poziomie.

RE/MAX® jest światowym liderem w swojej branży, a nasza sieć sprzedaży to ponad 7 300 biur oraz ponad 115 000 Agentów. RE/MAX® obecny jest w ponad 100 krajach świata.

Wiemy jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi Agenci to jednocześnie doradcy, zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta.Naszym celem jest maksymalna satysfakcja Klientów. Oferujemy kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach.

Za naszym pośrednictwem możecie Państwo sprzedać lub wynająć nieruchomość zlokalizowaną nie tylko w Łodzi lub okolicach, ale w całej Polsce i w wielu krajach świata. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach nieruchomości, zarówno na rynku komercyjnym jak i konsumenckim. Obiekty o różnorodnym przeznaczeniu, hale,lokale usługowe, działki inwestycyjne,domy, mieszkania, działki (budowlane,rolne, leśne, rekreacyjne) - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doradzimy i przeprowadzimy dla Państwa każdą transakcję.

OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

POŚREDNICTWO - SPRZEDAŻ/NAJEM NIERUCHOMOŚCI

DORADZTWO W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI

KREDYTY, UBEZPIECZENIA

REGULOWANIE STANÓW PRAWNYCH NIERUCHOMOŚCI

INNE USŁUGI ZWIĄZANE Z NIERUCHOMOŚCIAMI

Nasz zespół gwarantuje sprawną, rzetelną i profesjonalną obsługę w dziedzinie nieruchomości. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi partnerami.

Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX !